Obsługa medialna

 • Biuro IPMA Polska

  orzyści wynikające z członkostwa w IPMA Polska: Zniżki na konferencje i seminaria, Możliwość bezpłatnego umieszczania ogłoszeń, Rozwój kompetencji - Instytucji i pracowników, Budowanie ogólnopolskiego środowiska Project Manager’ów, Aktualne informacje z kraju i ze świata, Możliwość uczestniczenia w tworzeniu standardów zawodowych  i etycznych, Międzynarodowe certyfikaty IPMA, Wymiana  wiedzy i doświadczeń  pomiędzy  członkami IPMA - networking, Wzrost prestiżu firmy, Szerokie kontakty biznesowe.
  ul. Starościńska 1B lok. 3, Warszawa Mokotów
 • Damaks

  Wszystkie prace projektowe prowadzimy w ścisłej współpracy z klientem, zgodnie z jego potrzebami i sugestiami. Przykładamy wszelkich starań aby marka Damaks kojarzyła się z pomysłowością, fachowością i solidnością. Bardzo szybko reagujemy na wszelkie zapytania, w ciągu 24 godzin przygotowujemy oferty, a terminy realizacji staramy się skrócić do niezbędnego minimum.
  ul. Kniaziewicza 23B Wrocław Wrocław
 • Clever Group Sp. z o.o.

  Dzięki własnemu zapleczu sprzętowemu, zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną i merytoryczną konferencji, targów i sympozjów na terenie całego kraju. Dbamy również o kulturalną i miłą atmosferę współpracy, a także pełną zgodność organizowanych wydarzeń z obowiązującym protokołem, ponieważ wiemy, że mają one dla naszych Klientów ważny wymiar wizerunkowy.
  ul. Erazma Ciołka 13/221 Warszawa Muranów
 • Everest Consulting Sp. z o.o.

  W swojej pracy wyznajemy wartości: profesjonalizm, wiarygodność, zrozumienie i zaufanie.
  ul. Bogumińska 12 lok. 14 Warszawa Targówek
 • ComPress S.A.

  Pomagamy budować wzajemne relacje i zaufanie. Dbamy o  reputację i wizerunek.
  ul. Ostrobramska 75c Warszawa Warszawa
 • Express Dziennikarska Agencja Usługowa Elżbieta Podolska

  Jesteśmy doświadczonymi dziennikarzami. Potrafimy szybko i sprawnie przygotować materiały, stworzyć specjalną gazetę, dokumentację zdjęciową. Wiemy także, gdzie zadzwonić po catering i artystę. Jeśli sami czegoś nie robimy, to wiemy, kto to dla nas zrobi perfekcyjnie. Potrafimy sprostać największym i najbardziej wymyślnym wymaganiom. Posiadamy umiejętność dotarcia do odpowiednich dziennikarzy w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Nie mylcie nas z PR-owcami.
  1 Poznań
 • Concada Consulting sp z o.o

  Nasza oferta to pełen zakres działań public relations kierowany do firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i klientów indywidualnych. W swoich działaniach stosujemy zawsze zasadę oferowania produktu przygotowanego wyłącznie na potrzeby konkretnego klienta i wynikającego z przeprowadzonego najpierw audytu wizerunkowego i komunikacyjnego.
  ul. I Armii Wojska Polskiego 9 lok. 311 Białystok Białystok
 • Fibak PR

  każdym znajdziemy wspólny język. Łączymy nasze indywidualne umiejętności, wiedzę i doświadczenia w całość, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego Klienta.
  ul. Kaczewska 24/11 Gdynia
 • BC MFD media communications

  Event marketing obejmuje: Konferencje, kongresy Spotkania firmowe Prezentacje nowych produktów Road Shows, happeningi Pikniki, imprezy plenerowe Wielkie otwarcia Imprezy okolicznościowe Imprezy integracyjne i motywacyjne Pokazy mody Szkolenia i seminaria Jubileusze Wystawy
  ul. Puławska 111A lok.107 Warszawa Warszawa