Fotoreportaże

 • Express Dziennikarska Agencja Usługowa Elżbieta Podolska

  Jesteśmy doświadczonymi dziennikarzami. Potrafimy szybko i sprawnie przygotować materiały, stworzyć specjalną gazetę, dokumentację zdjęciową. Wiemy także, gdzie zadzwonić po catering i artystę. Jeśli sami czegoś nie robimy, to wiemy, kto to dla nas zrobi perfekcyjnie. Potrafimy sprostać największym i najbardziej wymyślnym wymaganiom. Posiadamy umiejętność dotarcia do odpowiednich dziennikarzy w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Nie mylcie nas z PR-owcami.
  1 Poznań
 • Fresh Media

  OFERTA Muzyka i dźwięk organizacja koncertów (zespół Hanna Bartosik & Higher!L), imprez promocyjnych imprez świątecznych oprawa dźwiękowa reklam (lektorzy i wokaliści) Internet i Multimedia projektowanie i realizacja serwisów www, w oparciu o technologie HTML, Flash, systemy CMS ( dynamiczne aplikacje www, bazy danych ). prezentacje multimedialne na CD.
  ul. Poprzeczna 4b Warszawa Zagóźdź
 • Shoka Łukasz Drobnik

  • Fotografia - Specjalnie dla Agencji PR, Reklamowych, Artystycznych i Eventowych przygotowaliśmy usługę PRFoto. Dzięki doświadczeniu w budowaniu wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firm oraz organizowaniu wydarzeń firmowych nasi fotoreporterzy zrealizują profesjonalną dokumentację zdjęciową, ze szczególnym uwzględnieniem istotnych dla Państwa elementów. Będzie to świetny dowód Państwa skutecznych działań. Jeśli Państwa impreza potrzebuje wsparcia medialnego, przygotujemy odpowiedni fotoreportaż dla Biura Prasowego, dziennikarze odwiedzający wydarzenie już w trakcie jego trwania otrzymają materiały prasowe…
  ul. Kaczewska 22B/7 Gdynia Gdynia